Állateledel Nyíregyházán
Kutya-, macska-, madár-, rágcsáló-, hal-, és teknős eleség Nyíregyházán

Állateledel Nyíregyháza

Cégünk állateledel Nagykereskedelemmel, illetve Kiskereskedelmi értékesítéssel foglalkozik.
Tevékenységek:
vitaminok, állateledel, rattan nádbútor, hobby állatfelszerelés, száraztápok, konzerváruk, bolha elleni szerek, bőráruk, nyakörvek, pórázok, macska és kisállat almok, kutyaházak, etető és itató tálak, állatszállító boxok, kutya és macska fekhelyek, madáreleségek és vitaminok, haleleségek kerti tavakba is, akváriumok, vízszűrők és fűtők, állatélelmezési tanácsadás, hobby állatfelszerelések forgalmazása.

Tevékenységek:

A Facebook adatlapodon később is megtalálod ezt az oldalt, ha a Megosztás gombra kattintasz.